Misja

Naszą misją jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Nieustannie inwestujemy w wiedzę i rozwój swoich pracowników podnosząc ich kwalifikacje. Wysoko cenimy sobie takie wartości jak rzetelności, sumienność, terminowość.

Wyznaczamy najwyższy poziom obsługi klienta polskiego i zagranicznego. Wierzymy we  współpracę opartą na zaufaniu, szczerości, przejrzystości i otwartej komunikacji. Szanujemy i przestrzegamy kulturę i zwyczaje w krajach, z którymi współpracujemy.

Budowanie dobrych relacji z klientem i jego zadowolenie jest dla nas sprawą priorytetową.

Wizja

Patrzymy w przyszłość z optymizmem. Pragniemy wykorzystać naszą wiedzę i doświadczenie do dalszego dynamicznego rozwoju.

Działając w sposób odpowiedzialny, dążymy do stałego zwiększania wartości firmy, zapewnienia satysfakcji klientów, pracowników, dostawców oraz społeczności lokalnych.

Oferując gazy wysokiej jakości, współdziałając z naszymi klientami, zatrudniając najlepiej wykwalifikowanych pracowników i postępując zgodnie z zasadami moralnymi będziemy budować coraz mocniejszą pozycję na rynku polskim i europejskim.

Dlaczego warto nam zaufać?

Rzetelność, uczciwość i odpowiedzialność

Pragniemy być dla Państwa cenionym i zaufanym partnerem. Jesteśmy odpowiedzialni indywidualnie i jako firma za wszystkie nasze działania. Uważamy, że najcenniejszym kapitałem spółki są ludzie, dlatego też dbamy o swoich pracowników i klientów tworząc odpowiednie relacje oparte na zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu. Zawsze wymagamy od siebie uczciwości.

Najwyższa jakość usług

Dbamy o jakość i rzetelność świadczonych usług. Jakość oznacza dla nas zarówno poziom realizowanych usług, jak również profesjonalne podejście do klienta i zaspokojenie jego indywidualnych potrzeb.

Terminowość

Mamy pełną świadomość jak istotną rolę w działalności naszych klientów odgrywa terminowość dostaw gazów. Realizując nasza politykę pewności dostaw postawiliśmy na budowę gęstej sieci punktów sprzedaży oraz ośrodków produkcyjnych. To właśnie dzięki temu możemy powiedzieć, że zawsze jesteśmy blisko naszych odbiorców

Współpraca i rozwój pracowników

Praca zespołowa jest filarem naszej kultury firmowej. Wierzymy, że każdy człowiek jest odpowiedzialny za nieustanny rozwój samego siebie i innych. Dzielimy się wiedzą i uczymy się od siebie. Promujemy wzajemny szacunek, otwartą wymianę poglądów i stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Profesjonalizm

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie na rynku gazów technicznych dokładamy wszelkich starań, aby poziom jakości naszych usług oraz profesjonalizm działania w pełni zaspokajał oczekiwania naszych Klientów oraz współpracujących z nami Partnerów.